Новоборівський «Оріон» здобув осінній кубок Хорошівського району з футболу

У неділю, 29 жовтня, у Хорошеві відбувся фінальний матч Кубку району, який цього року вперше проводився за розширеною у часі системою. А перемогу у вирішальній грі здобули фаворити.

Цьогоріч у кубкових змагання на Хорошівщині взяли участь 8 команд, які визначали переможця у трьох раундах. Таким чином, до фіналу пробилися ФК «Оріон» (Нова Борова) та «Дружба» (Рижани). Перші вибили з турніру на своєму шляху «Оранту» з Кропивні та «Колос» із Топорищ, а от рижанці залишили позаду дворищенську «Зорю» та одного з фаворитів – хорошівський «Спартак».

У фінальному ж поєдинку «Оріон» з перших хвилин захопив ініціативу і в середині першого тайму зі штрафного розмочив рахунок, трохи згодом подвоїв свою перевагу, а після перерви збільшив відрив до трьох м’ячів. Проте «Дружба» змогла відквитати один гол та мала ще кілька гарних нагод відновити повноцінну інтригу. Проте, мабуть, рижанцям не вистачило елементарного досвіду, оскільки їхній суперник, окрім району, «набиває руку» і в Першості Житомирської області. Тож наприкінці зустрічі «Оріон» зумів забити ще один м’яч та встановити підсумковий результат – 4:1 на власну користь.

У процесі нагородження обидва учасники фіналу отримали грошові винагороди від селищних рад, які вони представляли, а переможцям передали кубок від районної федерації футболу.

Хочеться відзначити, що цьогоріч «Оріон» з Нової Борової також здобув і звання чемпіона Хорошівського району.

«Цього року маємо позитивне зрушення, оскільки розпочали розіграш Кубку району за новим принципом: на кожному етапі, крім фіналу, команди грали по два матчі – вдома і на виїзді. Адже раніше такі турніри проводилися так званим „зональним методом“, коли 5-6 футбольних клубів в одному населеному пункті протягом дня визначали учасників фіналу. Такий варіант давав особливе навантаження окремим командам, яким інколи доводилося провести по три гри поспіль. Зараз, за спільною згодою всіх учасників змагань, ми спробували новий варіант і не помилилися. Думаю, задоволеними залишилися усі», – ділиться враженнями член виконкому Хорошівської районної федерації футболу Андрій Ющенко.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)