![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Загальнообласна толока стартувала у суботу, 8 квітня. Відповідне розпорядження «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району і територій за межами населених пунктів» було підписано першим заступником голови Хорошівської РДА Віталієм Римарем. В ньому йдеться про необхідність проведення місячника «За чисте довкілля» із приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів, здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання і приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів і місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм та зелених насаджень загального, обмеженого і спеціального признач
Під час обідньої перерви, працівники Хорошівської райдержадміністрації вийшли на прибирання території, яка визначена їм для наведення ладу, у відповідності до рішення селищної ради.
http://rada-vv.gov.ua/