![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Приватне підприємство «Самоцвіти Волині» просить в обласної ради дозвіл на користування надрами, щоб видобувати габро на території Хорошівського району. Відповідний проєкт-рішення оприлюднили на сайті обласної ради.Це питання депутати розглянуть на черговій сесії, яка відбудеться 12 листопада о 10 годині.
Мова йде про надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування габро Грабівського-3 родовища площею 3,04 га, яке знаходиться у Хорошівському районі Житомирської області.
Саме підприємство «Самоцвіти Волині» зареєстроване у селі Валки Хорошівського району, а його статутний капітал становить 5 мільйонів гривень. Директором підприємства є Роман Моргунов, але власником фірми є жителька Дніпропетровської області Ольга Сухорук.
https://zhitomir.life/