Співачка Лєна Дарк здобула перемогу на міжнародному пісенному конкурсі в Юрмалі

Ми вже писали про творчі успіхи нашої землячки з Хорошева Лєни Дарк.Але про хороших і талановитих людей  забагато слів не буває.Нещодавно Лєна Дарк представляла Україну міжнародному пісенному конкурсі в Юрмалі та здобула перемогу.Про  враження від конкурсу ,та про те,як вдалося стати кращою з кращих у Латвії читайте далі у нашому матеріалі.

Варто зазначити ,що Лєна Дарк зайняла перше місце в конкурсі, що дало змогу брати участь у гала-концерті заходу на одній з найвідоміших, легендарних латвійських сцен – «Дзінтарі».

«Їхала з передчуттям чогось цікавого і нового. Для мене це перший в житті такий серйозний конкурс, тому сильно хвилювалася! Одна річ виступати з сольними концертами, а інша, коли тебе оцінює професійне жюрі!»-каже Лєна Дарк.

Сам конкурс відбувався на лайнері. Ще за кілька місяців до проведення заходу, наша землячка подала заявку на участь в ньому. З усіх людей, які подали заявки, на лайнер вибрали лише 4 людини. Лєна Дарк представляла, звісно ж, Україну. Також в цій четвірці були Росія, Литва, Польща. Всі вони подавали завчасно в електронному вигляді пісні, які планували виконувати. А вже комітет обирав тих, хто, на їх думку, кращий і буде представляти свою країну.

«На конкурсі я виконувала дві пісні зі свого репертуару:одна -лірична «Навек твоей» сл.муз.Олександра Воєвуцького і українську народну в моій сучасній обробці «Ой я знаю, що гріх маю», яку я і виконувала вже як переможець на головній сцені Юрмали «Дзінтарі» на фестивалі шансону 2019»-каже Лєна Дарк.

Я брала участь в доволі великій кількості конкурсів. Але саме на міжнародному фестивалі “Юрмала шансон 2019” я відчула чи не найбільше хвилювання, аніж будь-де, будь-коли. Виступаючи на значно менших, та й взагалі різних сценах, я зрозуміла, що тут в мене була дуже велика відповідальність. Адже одна справа — виступати на різних українських сценах, корпоративах, перед певною кількістю людей, а інша — представляти свою країну на міжнародному конкурсі. Ти розумієш, що тут тебе оцінюватимуть професіонали, які звертатимуть увагу на подачу, артистизм, щирість виконання, наскільки вдало, емоційно ти передаєш про те, що співаєш. Тут вже справа й не у величезному діапазоні голосу в три октави, скажімо для прикладу, а в тому, наскільки ти можеш передати чуттєво, щиро матеріал, ті емоції, які варто показати в пісні»-каже співачка

Для мене участь в такому чудовому міжнародному конкурсі — неабияке досягнення. Я щиро вірила, робила все від себе залежне, аби гідно представити там, в Юрмалі, свою країну. І, на щастя, це вдалося. Зауважу, що пробиваюся скрізь сама: без підтримки продюсерів, якихось спонсорів. Я надсилаю заявки на участь в різних конкурсах, скрізь, де тільки можна. І ось отримала прекрасний результат, яким пишаюся», — розповіла Лєна Дарк.

Отож вітаємо Лєну Дарк з перемогою та бажаємо творчих успіхів.

http://news.dks.com.ua/

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 31 100_1508 img_1073
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031