![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталась близько 13.30 8 січня на автодорозі Виступовичі-Житомир, поблизу с. Фасова. Унаслідок зіткнення автомобілів Hyundai Tucson та ВАЗ-21015 травми отримали водій та четверо пасажирів ВАЗа, серед яких двоє дітей.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Хорошівського відділення поліції. За попередньою інформацією водій автомобіля «Hyundai», 32-річний житомирянин, рухаючись у напрямку м. Житомира, не врахував дорожньої обстановки та не вибрав безпечної швидкості, унаслідок чого виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося лобове зіткнення із автомобілем «ВАЗ», під керуванням 39-річного жителя смт Іршанська.
Унаслідок ДТП травми отримали водій автомобіля «ВАЗ» та його пасажири: 31-річна жителька смт Іршанська, її 9-річна донька, 64-річна жителька с. Фасова та 11-річний житель цього ж села. Усі вони були госпіталізовані до травматологічного відділення районної лікарні.
Нині триває з’ясування причин та обставин ДТП у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
http://ruporzt.com.ua/