![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Міжнародний день захисту дітей у нашому районі для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних сімей, спеціалісти служби у справах дітей Хорошівської райдержадміністрації за фінансової підтримки народного депутата України П.В. Дзюблика спільно з його представниками провели конкурс на кращий твір «Дитяча мрія», малюнок «Мир в усьому світі», «Моє чарівне селище».
Журі гідно оцінила переможців. Усі діти без винятку отримали подарунки.
Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, і 1 червня ще раз нагадав про те, що святий обов’язок родини, школи, органів влади та всієї громади дбати про всебічний розвиток дитячих інтересів та здібностей, забезпечити належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
І які б події не відбувалися у державі – дитинство у дітей повинно бути повноцінним. На жаль, на теренах нашого району проживають двоє дітей (Єлизавета Фролова та Кароліна Порозінська), батьки яких загинули на Сході країни, захищаючи кордони батьківщини та Андрій і Сергій Прохорчуки, батько яких Віктор Прохорчук увійшов до Небесної сотні. Із нагоди свята дитинства дітлахи отримали солодощі з рук представників депутата Верховної Ради України Павла Дзюблика.