![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У поліцію 19 квітня зателефонувала громадянка та повідомила, що в неї викрали гаманець. Хорошівські правоохоронці оперативно виїхали на місце події та за короткий проміжок часу змогли знайти зловмисника.
У розслідуванні інциденту ключовим стало те, що на мобільний заявниці надійшли СМС-ки про зняття готівки з її картки. Тому оперативники звернулися до керівника банку, з банкомата якого проводилася дана фінансова операція. Відео з камер спостереження зіставили з часом отримання СМС-повідомлень і побачили, що дану операцію здійснювала жінка середнього віку. Далі копи ідентифікували її на відео та вирушили до неї додому.
На зустрічі з поліцейськими жінка зізналася у вчиненні правопорушення та повернула гаманець. Вона також додала, що знайшла його в центрі міста, а зняти гроші з банкомата її підштовхнуло те, що разом з карткою був записаний пін-код. “Горе-злодійка” встигла витратити лише частину коштів, тому написала заявниці розписку про їх обов’язкове повернення. Враховуючи дані обставини, потерпіла відмовилася від розгляду поліцією своєї заяви про вчинення злочину.
http://zhitomir.today/