![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
26 серпня в самому центрі селища водій автомобіля ВАЗ-2105, повертаючи ліворуч, збив скутериста, який рухався у зустрічному напрямку. Постраждалого доправили до лікарні з відкритою травмою ноги та забоями тіла.
Інцидент стався о 20:30 неподалік від центральній площі Хорошева, де якраз відбувалися святкові заходи з нагоди Дня селища. При цьому й відстань до місцевого відділення поліції була близько 50-ти метрів. Як каже один з поліцейських, він якраз перебував на ґанку робочого приміщення, коли почув гучний звук від удару. Тому реакція правоохоронців була миттєвою.
У процесі з’ясування обставин стало відомо, що скутеристу – 17 років, а водії обох транспортних засобів були тверезими. За словами хорошівських правоохоронців, винуватцю ДТП за видимими обставинами ьпоки загрожує адміністративна відповідальність. Проте в ході слідства вона може доповнитися й кримінальною.
http://zhitomir.today/