У Хорошеві відбулося нагородження найкращих творчих об’єднань Житомирщини

У четвер, 22 березня, у Хорошівському будинку культури пройшов заключний етап обласного конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами. Переможцями у двох номінаціях стали господарі заходу та гості з Баранівки.Головною метою огляду було виявлення та вдосконалення роботи любительських формувань, забезпечення змістовного дозвілля учасників та творчої самореалізації. Серед номінантів були й музиканти, й художники, й фотографи, й майстри прикладного мистецтва. При цьому перший етап конкурсу відбувався ще в жовтні 2017 року. Він організовувався управлінням культури і туризму Житомирської ОДА та обласним Центром народної творчості, а його учасниками були колективи з 14-ти районів та міст області.

У категорії серед вузькопрофільних об’єднань, які займаються одним творчим напрямком, призерами стали:

  1. Пісенне фольклорне об’єднання «Джерело» (Хорошівська ОТГ)
  2. «Бердичівська фотографічна фундація» (місто Бердичів)
  3. Літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» (Брусилівська ОТГ)

«Наше об’єднання діє з 2013 року. Окрім дорослих учасників, у нас також проводиться робота й з молоддю від 12-ти до 18-ти років. Постійно працюємо в оздоблених студіях, виїжджаємо з творчими екскурсіями в межах України та за кордон», – розповів  керівник „Бердичівської фотографічної фундації“ Олег Силка.

Водночас у категорії багатопрофільних об’єднань призерами стали такі номінанти:

  1. Любительське об’єднання «Розмай» (Баранівський район)
  2. Народне літературно-мистецьке об’єднання «Джерело» (Чуднівський район)
  3. «Арт Вітальня» (місто Овруч)

«Ми спочатку розпочинали з творчого гурту художників, проводили різні виставки, презентації. Пізніше до нашого колективу почали додаватися майстри музичного, декоративно-прикладного мистецтва. А поєднання всіх цих напрямків в процесі презентацій має дивовижний ефект. Наразі в нашій спілці близько 20 учасників. Проте діємо фактично на власному ентузіазмі, який підтримується спонсорськими коштами», – ділиться напрацюваннями керівник творчої спілки „Розмай“ Володимир Кравчук.

Під час нагородження усі переможці отримали дипломи та призи. Крім того, вони мали можливість продемонструвати публіці власні можливості та творчі досягнення.

«Дуже приємно спостерігати за енергією наших людей. Радієш, коли бачиш, як пісні, картини, поезія переплітаються в єдиний творчий вінок. Тому ми з радістю сьогодні приймали таких натхненних гостей з усієї області», – захоплено розповідає директор Хорошівського будинку культури Зофія Райковська.   

http://zhitomir.today/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 11 13 15
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930