![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
15 лютого в усій країні відзначали 29-ої річницю виведення військового контингенту з Республіки Афганістан. У Хорошеві також відбувся мітинг з цієї нагоди. Вшанувати воїнів-афганців та всіх, хто гідно виконував свій військовий обов’язок, зібралися представники громадськості, ветеранських організацій та небайдужі з навколишніх сіл та селищ. Афганська війна залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками.
15 лютого 1989 року останній радянський солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію, як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Тож хвилиною мовчання усі присутні вшанували тих, хто віддав своє життя в запеклих боях в афганських горах. Загиблі воїни гідно виконали свій військовий обов’язок.
Тож червоні гвоздики і троянди на холодному засніженому граніті – незмінні символи пам’яті про тих, хто воював та полишив світ на чужині.
За дорученням народного депутата України Павла Дзюблика цьогоріч передала матеріальну допомогу воїнам-інтернаціоналістам, які тяжко хворіють, а також вдовам у Хорошівському районі.