У Хорошеві вітали медичних працівників району

Сьогодні лікарі, медичні сестри, фельдшери, працівники фельдшерських пунктів, молодші медичні працівники та ветерани медичної галузі Хорошівського району приймали щирі вітання від представників місцевої влади з нагоди Дня медичного працівника.
Море квітів, грамоти, подяки, грошові премії – людям у білих халатах щиро дякували за врятовані життя, за повернені здоров’я та надію, людяність та саможертовність, віру в зцілення. Приємно усвідомлювати, що в теперішній нелегкий час медики продовжують ефективно працювати, не знижують обсяг та якість надання медичної допомоги, впроваджують нові методики профілактики захворювань.
Зокрема, грамотами Верховної Ради України “Міжфракційного об’єднання “За Житомирщину” за підписом народного депутата України Павла Володимировича Дзюблика за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено:
Катерину Василівну СТЕЦЮК – лікаря-ендокринолога Хорошівської центральної районної лікарні;

Валентину Володимирівну ВОЗНЮК – лікаря-анастезіолога Хорошівської центральної районної лікарні;

Надію Володимирівну КРИЖОВУ – медичну сестру приймального відділення Хорошівської центральної районної лікарні;

Юрія Володимировича БАЛЬЦЕРА – завідувача Хорошівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Тетяну Миколаївну ЮЩЕНКО – пенсіонерку, колишнього працівника рентгенкабінету Хорошівської центральної районної лікарні;

Зінаїду Антонівну МАКСЮТУ – лікаря-невролога Хорошівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Нехай будуть благословенними Ваші дороги, шановні лікарі, радують друзі, колеги, надихає робота, зігріває родинне тепло. А лікарська честь, висока моральність та громадянська відповідальність будуть найважливішими дороговказами в професійній діяльності.

           

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
33 dsc09698 100_1060 dsc_0195
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930