![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
За дорученням депутата Верховної Ради України Павла Дзюблика привітала працівників соціальної сфери з нагоди їхнього професійного свята грамотами міжфракційного об’єднання “За Житомирщину” та грошовими преміями.Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. Соціальний захист – особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів та потреб громадян.
Стаж служби одних працівників обчислюється не одним десятком років, у інших – він тільки розпочався. Але у кожного працівника за плечима багатий життєвий досвід з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати на благо людей.
Передаючи вітання працівникам соціальної сфери народний депутат України Павло Дзюблик бажає витримки, професіоналізму для подолання всіх труднощів у справах поліпшення добробуту громадян, міцного здоров’я, задоволення від роботи.
Грамотами відзначено:
– Валентину Панченко – начальника управління праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації;
– Надію Осадчук – начальника відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради;
– Олену Ющенко – начальника Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Житомирській області;
– Людмилу Чайковську – начальника Хорошівського відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Хорошівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області;
– Володимира Кострицю – провідного фахівця із питань зайнятості Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.