![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У центрі Хорошева 13 квітня сталася дорожньо-транспортна пригода: водій Citroen Jampy збив скутеристку. Унаслідок аварії дівчина потрапила до лікарні з переломом ноги, де її обстежили та наклали гіпс.
За словами працівників дорожньої поліції, випадок потребує детальнішого вивчення, адже наразі є суперечливі свідчення. Проте очевидним є факт, що школярка розпочала поворот ліворуч, увімкнувши попереджувальний сигнал. Він залишався ввімкненим і після прибуття правоохоронців на місце ДТП. А водій іномарки не зумів зупинитися, розпочавши обгін. Довжина гальмівного шляху склала майже 30 метрів. І це при тому, що за 200 метрів до злощасного перехрестя стоїть знак, який обмежує швидкість руху до 20 км/год.
Батьки потерпілої кажуть, що їхня донька має дворічний досвід їзди на скутері. І цього ранку вона прямувала до школи на транспортному засобі . Водночас водій автівки Citroen розповідає, що, їдучи позаду цілий квартал, він помічав, як скутеристка на цій відстані й сама порушувала правила дорожнього руху.
Послідовність подій наразі встановлюють працівники Хорошівського відділення поліції.
http://zhitomir.today/