![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Облаштування сучасної медіатеки Хорошівської гімназії триває – наразі виконані всі електромонтажні та оздоблювальні роботи, встановлені меблі.
Про це повідомила голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко.
«Роботи з облаштування медіатеки у Хорошівській гімназії тривають. Вже завершено ремонт приміщення – замінено підлогу з дерев’яної на бетонну з лінолеумом, три дверні блоки, проведено електромонтажні роботи, шпаклювання стін, стелі, їх фарбування. Ремонтні та оздоблювальні роботи виконані за кошти обласного бюджету. Вже виготовлені та встановлені меблі для медіатеки, а також закуплено обладнання – сучасні комп’ютери та смарт-телевізор», – зазначила Галина Ширченко.
Загальна вартість облаштування медіатеки становить 399,4 тис. грн, з яких 175,0 тис. грн – кошти обласного бюджету, 224,4 тис. грн – місцевого (102,6 тис. грн для виготовлення меблів та 121,8 тис. грн для обладнання).