![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
27 квітня 2018 року в актовому залі Новоборівського будинку культури відбулись громадські обговорення концепції сміттєпереробного заводу. Перед присутніми виступив представник інвестора, який презентував концепцію заводу та соціальний пакет, який буде реалізовано для мешканців ОТГ у випадку реалізації проекту:
В ході обговорень мешканцями громади вручені підписи зібрані громадянами за та проти будівництва комбінату.
В другій частині обговорень інвестору були задані питання по структурі проекту.
Про наступні етапи обговорень, буде заздалегідь повідомлено на сайті.
http://novoborivska-gromada.gov.ua