Відбувся форум місцевого розвитку Новоборівської ОТГ

22 лютого 2018 року в актовому залі Новоборівської селищної ради відбувся форум місцевого розвитку Новоборівської ОТГ.У форумі взяли участь: представник ПООН Україна Жанна Миколаївна Чмут, заступник селищного голови з роботи виконавчих органів Семеній Руслан Іванович, голова громадської організації Штефа Олександр Миколайович, старости старостинських округів Новоборівської ОТГ (Омельчук Сергій Петрович, Шемет Станіслав Фелінардович) , завідувачі новостворених онлайн – кабінетів безоплатної правової допомоги, дільничний офіцер поліції Новоборівської ОТГ, спеціаліст відділу культури Яндюк Тетяна Миколаївна, спеціаліст з інвестицій та економічного розвитку Новоборівської ОТГ Матвієнко Анна Леонідівна, учнівське самоврядування Новоборівського ліцею та Новоборівської гімназії.

В ході форуму представник громадської організації Штефа О.М., інформував про реалізовані в 2017 році проекти громадської організації та ПРООН Україна. Протягом 2017 року на території Новоборівської ОТГ за грантові кошти було встановлено 13 безпечних зупинок для перебування мешканців під час очікування транспорту. На кожній зупинці було розміщено два інформаційні стенди з правилами дорожнього руху та два інформаційні стенди про Новоборівську ОТГ та Житомирську область в цілому. Також за рахунок коштів гранту було створено сім онлайн кабінетів безоплатної правової допомоги ( Новоборівська бібліотека, Поліцейська станція, с. Небіж, с. Ягодинка, с. Кропивня, с. Кам’яний Брід, с. Фасова)

Відповідальні за онлайн – кабінети та старости пунктів в яких встановлені онлайн – кабінети поділилися досвідом роботи та ефективністю роботи кабінетів. На сьогоднішній день в усіх кабінетах закуплено та встановлено оргтехніку, частина кабінетів (Нова Борова, Небіж, Ягодинка) підключена до мережі інтернет, частина оформила договори та чекає представників фірми надавача інтернет послуг для підключення. Працівники Новоборівської бібліотеки створили пам’ятку для осіб які бажають отримати правову онлайн – консультацію. В ході форуму було відмічено, що основною складністю в роботі онлайн – кабінетів є залучення мешканців до користування послугами. Допомогу по залученню громадян до користування послугами онлайн кабінетів ( надання інформації про роботу, розміщення оголошень) радо погодилися взяти на себе старости, працівники бібліотек та підприємства які реалізують продукти харчування в населених пунктах.

Жанна Миколаївна Чмут привітала мешканців громади з можливістю продовжувати співпрацю ПРООН Україна з громадською організацією Новоборівської ОТГ, та повідомила, що в ході співпраці в 2018 році буде реалізовано великий інвестиційний проект «Школа безпеки» (зі створенням молодіжного центру для перебування та дозвілля дітей, підлітків та дорослих) ряд малих інвестиційних програм.

Присутні на форумі оплесками дякували представникам громадської організації та представникам ПРООН Україна за значний внесок в розвиток громади у 2017 році.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
19 28 30 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930