Вихованцям Новоборівського будинку-інтернату благодійники безкоштовно лікували зуби

Протягом трьох днів волонтери благодійного проекту “Фургони милосердя України” надавали безкоштовне стоматологічне лікування вихованкам Новоборівського дитячого будинку-інтернату. Поки одним дівчатам лікували зуби та консультували щодо догляду за ротовою порожниною, інших вихованок волонтери забавляли, морально налаштовували та у формі гри намагалися пояснити, що стоматологів боятися не слід.

“Узагалі ми приїжджаємо в різні дитячі будинки чи реабілітаційні центри в Україні з метою надати благодійну допомогу нужденним людям. З нами часто приїжджають люди, які проводять заняття з дітьми. Тобто в основному ми надаємо благодійне безкоштовне стоматологічне лікування. Починалося все з дитячих будинків, але нас зараз часто запрошують у християнські установи – церкви, які працюють у соціальному напрямку, у будинки для літніх людей, тобто туди, де є реальна потреба. У цьому дитячому будинку ми намагаємося по максимуму провести санацію кожної дитини (ряд оздоровчих процедур, які проводяться для попередження виникнення захворювань порожнини рота, – ред.). Тобто ми плануємо повністю оглянути всіх дітей, визначити, діагностувати, що відбувається, та по можливості, у таких умовах, надати їм допомогу, адже вони не можуть виїхати у велике місто. На жаль, у деяких дітей ситуація дуже критична, тому потрібно працювати комплексно, і все, що можемо зробити, ми робимо. Ми приїхали на три дні, тут близько 80-ти дітей, тому часу нам має вистачити, щоб надати допомогу кожному.  Усім дітям, яких ми оглядали, була надана якась допомога: лікування, часткове видалення, професійна чистка та консультація”, – розповів керівник благодійного проекту “Фургони милосердя України” Степан Терлецький.

“Наша команда складається виключно з волонтерів, тобто в нас немає постійного штату. Усі стоматологи, які приїздять з нами, – висококваліфіковані лікарі, які працюють у державних чи приватних клініках, мають відповідні дипломи про медичну освіту. Стоматологи – це також волонтери, які беруть відпустки на декілька днів та їздять з нами надавати допомогу. У різних інтернатах діти на стоматологів реагують по-різному, спочатку, можливо, бояться, відмовляються йти на огляд, а потім самі прибігають та просять підлікувати їм зуби”, – додав Терлецький.

        

http://zhitomir.today/

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 17 dsc_0195 20111012-dsc_2805-edit
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930