![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Щойно відправила посилку воїнам АТО. Там наразі відбуває службу наш земляк із с. Фасова Віктор Ананченко. Весна, погода тримається стабільно теплою, і хлопцям не будуть зайвими засоби гігієни. Спільно з Тетяною Корнійчук – директором Новоборівського Будинку культури, ініціатором волонтерства та за фінансової підтримки народного депутата України Павла Дзюблика пакунок з речами поїхав в м. Авдіївку.
Тримайтеся хлопці! Будьте здорові! Ми у вас віримо!