![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Одинадцятикласники з Нової Борової, Хорошева та Топорищ отримали гарну нагоду відвідати Меморіальний комплекс Національного музею історії України у Другій світовій війні у місті Києві за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика. У передноворічний та передріздвяний час важливо, щоб діти відчули святковий настрій, повірили в себе, у власні можливості, отримали задоволення від нових вражень та знань. Екскурсія підтвердила, що діти гарно підготовлені і орієнтуються в основних історичних моментах.
Молодь має аналізувати історичні події, проводити паралель з сучасністю та формувати своє бачення сьогодення. Тим паче, що незабаром їм здавати ЗНО, а це – своєрідне повторення і узагальнення вивченого матеріалу.
Цього дня учні також ознайомилися з вищими навчальними закладами Києва, так як вибір професії на даний час чи не ключове рішення у їхньому житті.