![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Відповідно до рішення виконавчого комітету Новоборівської селищної ради № 36 від 12.03.2018 року на території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади оголошено двомісячник благоустрою з 12.03.2018 по 12.05.2018 року.Вирішено 24.03.2018 року провести загальний суботник по населених пунктах громади (до Великодніх свят)
(збір о 10.00.год. смт. Нова Борова: біля селищної ради – вул. Незалежності,9-А, біля магазину «Мінерал» – вул. Пушкіна,153;
в с.Небіж, с. Кропивня, с.Фасова, с. Ягодинка – біля адмінприміщень старостинських округів)
21.04.2018 року (другий) загальний суботник на День довкілля.
Шановні мешканці громади долучайтесь до наведення належного санітарного стану в населених пунктах громади, як в місцях загального значення, так і на прилеглих територіях до земельних ділянок, що перебувають у Вашій власності або користуванні (приберіть свої будівельні матеріали, дрова та інше із прилеглих до парканів територій, так як це порушення Правил благоустрою, за що передбачено штраф у розмірі від 340 до 1360 грн. ).
http://novoborivska-gromada.gov.ua/