13 лютого нардеп Павло Дзюблик працював у Коростишеві

13 лютого нардеп Павло Дзюблик працював  у Коростишеві та районі. Завершився особистий прийом громадян.Павло Дзюблик дякує жителям за небайдужість та звернення.Серед проблемних питань, над якими нардеп працюватиме:
по с.Більківці-відсутність транспрртного сполучення та магазину. На часі-знімають рейсовий автобус, але мені вдалося зберегти маршрут до села, однак тепер під питанням залишається збільшення ціни за проїзд. Тримаю на контролі це питання, аби недопустити здорощання.
Щодо магазину, то змусити підприємців відкрити торгову точку не зможу, проте домовлятимемося про підвіз продуктів першої необхідності декілька разів на тиждень.

Потребує заміни даху Старосілецька гімназія, однак першочергово потрібно виготовити проект, тож на даний час місцеве керівництво саме цим буде займатися.

Поспілкувався з очільником Спілки афганців, планую і особисто бути присутнім, і фінансово підтримати заходи в місті 15 лютого до річниці.

На жаль, є звернення і на матеріальну допомогу. Намагаюся в межах можливостей надавати підтримку хворим на лікування та людям, які зазнали втрат майна внаслідок пожежі та опинилися в інших складних життєвих обставинах.

Приємно, коли люди вже відчули результати нашої співпраці і приходять розповісти про якісні зміни та подякувати. Як от директор ІРЦ в м.Коростишів, в якому ми замінили дах наприкінці минулого року.

Працювати є над чим, однак і результат є, що ще більше стимулює Павла Дзюблика до праці.

Далі зустрівся з потужним колективом Коростишівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» ім.Олега Ольжича.
Це не перша наша зустріч. Маємо цілу історію співпраці.
Для потреб закладу вже були придбані тенісні столи, меблі для їдальні, техніку (телевізор зокрема , що на фото).
«Хочу наголосити, що педагогічний, батьківський та учнівський колективи даного навчального закладу показали колосальну згуртованість і перемогли у Еко-квесті «Наше Полісся», який я організував минулоріч.»-зазначив Павло Дзюблик.

Проблемою залишається заміна вікон у навчальних корпусах і він пообіцяв вирішити її.

Тож продовжуємо, за такої співпраці все вдасться!
Дякую за приємне спілкування і результативну взаємодію.

Мав зустріч з педагогічним колективом Коростишівської загальноосвітньої школи 1.
Це активні учасники Еко-квесту «Наше Полісся», які отримали від нардепа  свої зароблені 15,0 тис грн на потреби закладу. Крім того, за його подання вдалося профінансувати придбання музичної апаратури для школи.

Однак, ключовою проблемою закладу освіти все ж залишається капітальний ремонт – реконструкція, так як приміщення не нове і потребує значних капіталовкладень з державного бюджету. «Зроблю все можливе, аби зберегти та відновити будівлю школи, в якій навчається більше 600 дітей та працює надзвичайно професійний колектив.»-відмітив Павло Дзюблик.

Серед позитивних моментів не можна не відмітити, що в цьому навчальному закладі невдовзі за державною програмою по лінії Міністерства освіти та науки України будуть відбудовані внутрішні санвузли.

«Крім того, завдяки близькому розташуванню до міського стадіону, учні школи можуть безпроблемно користуватися спортивним майданчиком, що побудований за мого включення до розпорядження Кабміну, а також вже зовсім скоро на стадіоні буде добудоване поле зі штучним покриттям, на будівництво якого я передбачив близько 1,5 млн грн з державного бюджету.»-зазначив П.Дзюблик.

Є що пожинати за підсумками чотирирічної роботи і я радий цьому. Але проблемних моментів ще вистачає, тож до праці.

Працюючи в місті Коростишів Павло Дзюблик не міг не проінспектувати як ідуть роботи по будівництву поля зі штучним покриттям на стадіоні, так як саме нардеп включив цей об’єкт минулоріч на фінансування з державного бюджету і передбачив близько 1,5 млн грн на ці потреби.
Початок вже є, тож чекатимемо на відповідні погодні умови, аби відновити роботи.

Приємно бачити також збереженим спортивний майданчик, обладнання до якого знову ж закупили за рахунок 100,0 тис грн, які Павло Володимирович спрямував цільовою субвенцією в міський бюджет з державного!

«Я дякую жителям міста, що використовують спортивне обладнання за призначенням і бережуть його. Саме завдяки такому підходу нам вдасться побудувати більше гарних об‘єктів, які слугуватимуть довше і радуватимуть своїм виглядом, наявністю жителів міста.»-зазначив нардеп.

P.s. І погляньте, які ялиночки підросли! Краса і культура, а далі і розвиток починаються з малого. Потрібно цінувати і дбати абсолютно про все, що робиться для Вас, навіть про ці ялинки навколо майданчика, бо ж хтось їх посадив, щоб саме Вам навіть цим покращити життя.


І, звісно, самим потрібно долучатися до процесу покращення своєї Малої Батьківщини.

Бо разом – ми сила і саме на це спрямовані наші конкурси, акції.

Надзвичайно приємним спілкуванням увінчалася зустріч Павла Дзюблика із вчителями Коростишівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей інформаційних технологій» ім. Л.Х.Дарбіняна.
Активні учасники Еко-квесту «Наше Полісся», організованому ним минулоріч, а також багатьох інших конкурсів та акцій, які відбуваються за підтримки інших людей або ж організацій.
«І я в захваті від такої позиції вчителів, бо вони виховують в дітях дієвість, якої зачасту дуже не вистачає в сучасних дорослих»-ділиться думками Павло Дзюблик.

Приємно зауважити, що учениця цієї школи Семенковська Дарина стала переможцем конкурсу малюнку «Я люблю наше Полісся», що був організований нашою командою з 14 листопада по 14 грудня 2018 року.
Усі учасники конкурсу отримали набори для малювання, а переможці, як Даша,-смартфон.

Повертаючись до сьогоднішньої зустрічі, педагоги звернулися до Павла Володимировича з проханням передбачити кошти в держбюджеті на заміну вікон у їхньому закладі освіти.
Пообіцяв виконати, тож дотримаю слова.

Спілкувалися також про реформу освіти і я радий, що освітяни схвально відзиваються про інновації в галузі, запроваджені Міністром освіти і науки України Лілією Михайлівною Гриневич.
Зокрема, школа пишається своєю медіатекою і скажу відверто, що є чим, а це також заслуга профільного Міністерства.

Дякую за приємну зустріч та конструктивну розмову!

Надзвичайно привітно Павла  Дзюблика зустріли сьогодні у Коростишівському дошкільному навчальному закладі ясла-садок 7 «Сонечко».
Попри його численні візити у місто, ми вперше мали нагоду поспілкуватися з колективом цього закладу.
Розмова наша була по-суті і стосувалася в основному підвищення заробітних плат працівникам, зокрема вихователям. Питання дійсно важливе, так як вихователі в дитсадках виконують таку ж виховну і навчальну роботу, як і вчителі у школі, а то і більшу, адже до них дітки потрапляють під опіку та наставництво ще зовсім маленькими і паростки усіх людських чеснот та знань їм прививають саме тут.
Однак, заробітна плата вихователів, подекуди, в рази менша, ніж у вчителів.
По поверненню у Київ нардеп підготує депутатський запит до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з цього приводу.
Крім того, є розроблений та зареєстрований у Верховній Раді України тематичний законопроект, який стосується саме дошкільної ланки освіти.

« Закликаю колег вивчити та підтримати його під час голосування.»-наголосив П.Дзюблик.

Народний депутат мав змістовну розмову з працівниками Коростишівського об‘єднаного міського військового комісаріату.
Ці люди реально багато знають про ситуацію в країні і на фронті, вже чимало зробили для перемоги і продовжують працювати.
Серед них самих є багато військовослужбовців нинішньої війни. Приємно, що саме ці, реально знаючі люди, розповідають про якісні зміни в зоні проведення бойових дій, про загартованість та згуртованість наших хлопців.
Павло Дзюблик ж розповів про напрямки своєї роботи, коротко про те, що за чотири роки зробив для міста та району.
Але і тут теж є свої проблеми. Зокрема, потрібно замінити вікна та перекрити будівлю. Після мотіторингу ситуації у районах свого виборчого округу виявилося, що капремонту потребують військові комісаріати ще у Хорошівському, Черняхівському та Малинському районах.
Наступного пленарного тижня нардеп  звернеться з депутатським запитом до Міністра оборони України Степана Полторака з даного приводу.

А це невеликий фотоальбом з відвідин Коростишівська Станція Юних Техніків.
200 тис грн нардеп зумів спрямувати за 4 роки на даний заклад у вигляді держсубвенції, аби оновити базу для гурткової роботи – комп‘ютери, фотоапарати, мотори і моторчики та інше.
А в цьому році вони придбали за ці кошти 3D принтер та набір робототехніки.
Є ще над чим працювати, бо потреб дуже багато, але початок хороший.
Діти та викладачі радіють і я з ними.
Хочу звернутися до усіх, хто не знає куди діти гроші – підтримайте такі заклади.
Саме такі та подібні є в кожному районі і їм непросто. А тут виховується цвіт нашої нації.

На фото житель міста Коростишів Стовбчатий Віталій Іванович.
В минулому-вчитель, нині-пенсіонер.
За 4 роки роботи  Павла Дзюблика у Верховній Раді України цей чоловік, певно, не пропустив жодного його особистого прийому громадян у Коростишеві.
Щось вдавалося вирішити з його звернень, щось-ні.
А сьогодні він зателефонував у приймальню, щоб сказати, що не прийде на прийом, бо захворів…

Так, Павло Дзюблик приїхав до нього, аби перевідати з невеликим гостинцем і забрати його чергове звернення.

Багато з того, що дійсно важливе, робити просто, головне хотіти це робити.

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 8 10 18
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930