До Верховної Ради прибули підприємці з Коростишева

Прибути до Верховної Ради України підприємців з міста Коростишева змусила ситуація, пов’язана з грубими порушення вимог чинного законодавства посадовими особами Коростишівської районної спілки споживчих товариств та підприємства Коростишівської райспоживспілки «Кооперативний ринок».Так як Прокуратура Житомирської області та Коростишівський відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Житомирській області та інші органи державної влади належним чином не реагують на порушення вимог чинного законодавства на ринку, підприємці звернулись до народного депутата Павла Дзюблика для надання допомоги у вирішенні їхніх проблемних питань.
Павлом Володимировичем , спільно з  колегою Кривенком В.В., було надіслано депутатське звернення до ряду державних органів з проханням негайно врегулювати проблемні питання, пов’язані з підприємницькою діяльністю та належного функціонування ринку у м. Коростишеві.

Відповідно до наданої Держгеокадастром України відповіді право власності або право користування земельною ділянкою загальною площею 1,2 га за Користишівською районною спілкою товариств, підприємства Коростишівської райспоживспілки «Кооперативний ринок» не зареєстровано, що є порушенням ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.
Рішення органу виконавчої влади про передачу вказаної земельної ділянки у власність або користування (оренду) будь кому, відсутнє, що у відповідності до ст. 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» свідчить про факт самовільного зайняття земельної ділянки загальною площею 1,2 га.
Наслідком самовільного користування земельною ділянкою є недоотримання орендної плати та податків місцевим бюджетом.
Тому, мною надіслано депутатський запит до Держгеокадастру України з проханням негайно розрахувати розмір шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки та звернутись до суду з позовом щодо їх відшкодування.
Керуючись нагодою, публічно прошу виконуючого обов’язки Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Цвяха Олега Миколайовича, не зволікати з розглядом мого депутатського запиту, а належним чином нарахувати шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

Крім того, ринок, як торговельне підприємство, у своєму складі відповідно до вимог чинного законодавства України, повинен мати лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи.
Функціонування ринку, на якому не організована ветеринарно-санітарна експертиза продукції, що є об’єктом державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, за відсутності лабораторії забороняється.
За інформацією Держпродспоживслужби починаючи з 17 листопада 2016 року адміністрація ринку почала порушувати умови договору з ветеринарною лабораторією (відключати електроенергію та ін.).
За таких умов голову правління Коростишівської районної споживчої спілки споживчих товариств Невисевича М.В. повідомлено про призупинення діяльності ветеринарної лабораторії на території ринку.
Відсутність ветеринарної лабораторії на території ринку призводить до повної відсутності державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.
Тому, публічно звертаюсь до голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапи Володимира Івановича з проханням негайно вжити заходів щодо пошуку приміщення під ветеринарну лабораторію, з метою належної її функціонування на території ринку.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України слідчим відділом Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні відкритому 8 лютого 2017 року з правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за статтею 356 (Самоправство) Кримінального кодексу України.
“Тому, публічно звертаюсь до міністра внутрішніх справ Авакова Арсена Борисовича та голови Національної поліції України Князєва Сергія Миколайовича з проханням відповідально та неупереджено провести слідчі дії у даному кримінальному провадженні.Дякую юристам, приватним підприємцям, громадським активістам міста Коростишева за невтомну боротьбу щодо відновлення законності та справедливості.-каже Павло Дзюблик.

  

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
19 28 30 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930