![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Із завмиранням серця і дорослі, і діти зустрічають Новий рік та Різдво Христове.Коростишів та Коростишівський район теж з нетерпінням чекає на свята!Але особливий цей період для дітвори, адже саме у ці дні вони звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя.
Бо вже третій рік поспіль з нагоди новорічно-різдвяних свят народний депутат України Павло Дзюблик вітає дітей Коростишівщини, котрі проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах та передає їм солодощі.
Попри, сподіваємося, тимчасові труднощі у родинах, діти отримали частинку уваги та любові, і ми плекаємо надію, що 2018 рік буде більш успішним для них.
Бо всі вони – наші діти та ми, дорослі, повинні робити все від нас залежне, щоб вони були максимально охоплені увагою.