![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Коростишівка Валерія Бірюченко стала віце-чемпіонкою світу з боротьби самбо серед кадетів. На змагання, які 4-5 грудня відбулися у сербському місті Нові-Сад, наша спортсменка завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 65 кілограм. Загалом за результатами двох змагальних днів українська збірна здобула 15 медалей (1 – 8 – 6). У командному заліку наші хлопці посіли друге місце. Валерія є вихованкою відділення самбо м. Коростишіва. Тренується під керівництвом Вовнюка В.
Вітаємо спортсменку та її тренера.
https://zhitomir-online.com/