![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![p1010265 p1010265](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/vidomi-miscya/thumbs/thumbs_p1010265.jpg)
Це мальовниче штучне озеро, яке утворилося на місці затопленого гранітного кар’єру, знаходиться в густому лісі на виїзді з Коростишева в сторону Києва. Круті і скелясті береги озера висотою приблизно 10 метро, вже давно поросли високими соснами і березами. Ці місця трохи нагадують карельські пейзажі. А вода тут має незвичайний бірюзовий відтінок. Вертикальні стіни кар’єра з вираженим рельєфом з недавніх пір стали залучати альпіністів і любителів екстриму.
Дістатися до кар’єра дуже просто. У Коростишів щодня відправляються автобуси з Житомира. А якщо їхати автомобілем, потрібно проїхати весь містечко і на виїзді з Коростишева (в сторону Києва) звернути в ліс направо і через 300 метрів вибратися до кар’єру. Під’їхати можна майже впритул до води.