![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т.Г.Шевченка Житомирської області має охопити навчанням учнів з сусідніх шкіл. Для цього необхідно організувати підвіз та продумати адаптацію навчальної програми з поглибленим вивченням іноземних мов.
Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сьогодні, 2 червня, під час робочого візиту на Житомирщину.
«Школа має гарну базу, прогресивних вчителів. Ви маєте продумати маршрут підвозу дітей з інших шкіл та те, як вони будуть входити у навчальний процес. Оскільки у вас вивчають іноземну мову поглиблено з молодших класів, а у інших школах діти такого рівня знань не мають», – зазначила Лілія Гриневич, звертаючись до керівництва школи.
Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута запевнив, що разом з представниками школи до наступного навчального року знайдуть найоптимальніший шлях вирішення, який буде і зручний для учнів, і економічно вигідний.
Міністр освіти і науки оглянула навчальні кабінети, мультимедійне обладнання, ознайомилися з діяльністю учнів та педагогів під час канікул, а також поспілкувалася із вчителями гімназії.
http://oda.zt.gov.ua/