![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Нещодавно на базі Центру надання адміністративних послуг Коростишівської райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з адміністраторами центру, на тему: «Практичне застосування норм чинного законодавства адміністраторами центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації».Метою даного заходу було удосконалення та оновлення знань, навичок та надання методичної допомоги адміністраторам центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Під час семінару-навчання до Центру завітав народний депутат України Павло Дзюблик, який радо поспілкувався з адміністраторами Центру та представниками Головного територіального управління юстиції в Житомирській області. Начальник Центру Оксана Михальчук, користуючись нагодою, провела народному депутатові екскурсію Центром та ознайомила із основними напрямками діяльності. На що Павло Володимирович зауважив, що завжди приємно спілкуватися з людьми, які є професіоналами своєї справи.