Хмаринка тегів

Народний депутат України Павло Дзюблик з робочим візитом відвідав Коростишів

Днями з робочим візитом Коростишів відвідав народний депутат України Павло Дзюблик.Хто б що не говорив, але позитивні зміни є і завжди приємно бачити на території Житомирської області, а тим більше свого виборчого округу, побудовані нові об’єкти, старі, але відремонтовані, простежувати як слугують на користь громади нові придбання. З’являється певне відчуття гордості, що до деяких з цих змін ти маєш безпосереднє відношення і для цього прикладено колосальну працю, якої, як правило, ніхно не бачить. Але як прикро, коли надбання громади-це не щось особливе та цінне-це “ніщо” в очах деяких людей. Лише місяць відколи встановлено спортивний майданчик у м.Коростишів.

«Ми не перерізали з Олегом Цимбалюком та небайдужими підприємцями міста, які допомогли облаштувати територію та встановити тренажери кольорової стрічки – цей майданчик відкрили діти, бо він зроблений для них»-каже Павло Дзюблик.
І ось коли Павло Володимирович приїхав подивитися на спільне надбання, то побачив, що одне з кілець хтось хотів зрізати.
Що далі? Зруйнувати чи взагалі знищити? Ламати – не будувати!
«Сказати, що я здивований? Так. Я багато бачив, але не перестаю дивуватися цинізму, притаманному деяким людям.
Маю надію, що здоровий глузд переможе. І армія тих, хто будує, переможе одиниці тих, хто здатен лише руйнувати.»-каже народний депутат.

P.s. під словом “переможе” розуміти “перевиховає”.

  

Того ж  таки дня Павло Дзюблик привітав головного лікаря Татуру Віктора Євгеновича та колектив Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростишівського району” з обновкою-новеньким авто, яке було придбано за субвенцію з держбюджету, яку заклад отримав за  сприяння народного депутата у 2017 році.
В поточному році медична сфера є пріоритетною для Павла Володимировича. По 250 тис.грн. отримали всі ЦРЛ та Центри ПМСД з 7 районів його виборчого округу.
Кожен керівник закладу-головний лікар міг самостійно визначитися з тим, що для очолюваного ним закладу є найнеобхіднішим та спрямувати кошти саме на це придбання.
Також в 2017 Павло Дзюблик підтримує  напрямок позашкілля-спрямував по 100 тис.грн. на кожен район, бо наші таланти не мають умов, аби підтримувати та розвивати свої здібності.
Серед минулорічних пріоритетних напрмків – дитячо-юнацькі спортивні школи, що освоїли по 100 тис.грн.кожна на спортивний інвентар, а їх 9 у семи районах його виборчого округу.
Народний депутат постійно працює над питанням енергозбереження закладів соціальної сфери, як це не складно дається, але над ремонтом доріг, комп’ютеризацією закладів освіти та ін.
«Тож тільки вперед! Дякую, що запросили і нехай довго служить.»-побажав Павло Дзюблик .

    

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728