![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
У Коростишівській гуманітарній гімназії №5 ім.Т.Г.Шевченка завершують обладнання сучасної медіатеки. Відкриття восьмої бібліотеки нового зразка в області планують у березні 2018 року.Про це повідомила начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Лариса Шевчук.
За її словами, у минулому році за кошти субвенції для медіатеки у Коростишівській гімназії закупили сучасне обладнання загальною вартістю 298,2 тис. грн. Учні закладу зможуть вільно користуватись 20 ноутбуками, 3 принтерами, 4 планшетами, інтерактивною дошкою та мультимедійним проектором. Також для нової бібліотеки вже закупили частину меблів.
Наразі приміщення медіатеки допрацьовують відповідно до дизайну-проекту, який розроблений Благодійним фондом Порошенка. Завершити переобладнання та відкрити медіатеку планують у березні 2018 року.
http://oda.zt.gov.ua/