![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
22 січня цього року Україна відзначає 98-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».
З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України 20 січня у місті Коростишеві відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка за участю: голови райдержадміністрації В.М.Купрійчука, голови районної ради С.В.Бондарчука, міського голови І.М.Кохана, депутата обласної ради М.Б.Марчинського, представників районних підприємств, установ і організацій та громадськості.
Голова райдержадміністрації привітав присутніх з цим знаменним для України святом та відмітив, що сьогодні Україна знаходиться у тому становищі, яке від усіх людей вимагає єдності заради досягнення спільної мети – миру.
До вітань долучилися: Сергій Бондарчук, Іван Кохан, Юрій Вдовенко та Антон Соболівський.
Святковості заходу додали вокальні виступи ансамблю студентів педагогічного коледжу «Надія» та вокальна група студентів професійного аграрного ліцею.
http://korostyshiv-rda.org.ua/