![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
10 квітня відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради та Коростишівський районний сектор У ДСНС України в Житомирській області на базі Коростишівської гуманітарної гімназії №5 ім. Т. Г. Шевченка провели міський етап XXIV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних між закладами загальної середньої освіти Коростишівської міської ради. У фестивалі взяли участь 5 команд: «Гідрант» (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), «Юні іскорки» (Коростишівський НВК «Школа-ліцей» ім. Дарбіняна), «SOS» (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), «Козаки «StopFire» (Коростишівська гуманітарна гімназія №5 ім. Шевченка), «Вогнеборці» (Більковецька ЗОШ І-ІІІ ст.).
Метою проведення фестивалюєнавчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях;формування у дітей поваги до професії пожежного-рятувальника; розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей та підлітків. Тема домашнього завданняцього року – «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».Виступи учасників були цікаві, змістовні, оригінальні, енергійні, творчі,порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагували здоровий спосіб життя, агітаційно закликали до необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.
Перемогу здобула команда «Юні іскорки» (Коростишівський НВК «Школа-ліцей» ім. Дарбіняна). Вітаємо команду та бажаємо успіхів на зональному етапі XXIV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних!
Друге місце отримали команди «Вогнеборці» (Більковецька ЗОШ І-ІІІ ст.) та «SOS» (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3). Розділили третє місце команди «Козаки «StopFire» (Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Шевченка) та «Гідрант» (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).