![3 3](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
Трагедія трапилася в одному із сіл Коростишівського району. Тіла господаря оселі та його співмешканки було виявлено у літній кухні домоволодіння. За попередніми відомостями, чоловік позбавив життя свою громадянську дружину, а потім і сам наклав на себе руки, повісившись. Про це 10 вересня інформує відділ комунікації поліції Житомирської області. «Уранці 9 вересня до Коростишівського відділу поліції звернулась 36-річна жителька одного із сіл із повідомленням про виявлення трупів двох людей, її 63-річного батька та його 37-річної співмешканки. На місце події виїжджали слідчо-оперативні групи ГУНП та Коростишівського відділу поліції. Під час огляду тіла жінки виявили колото-різані рани. В одязі чоловіка правоохоронці знайшли передсмертну записку. За попередніми відомостями, між громадянським подружжям постійно виникали сварки.
Нині у рамках розпочатого досудового розслідування слідчі перевіряють, як одну із версій, можливе вбивство господарем своєї співмешканки, а потім вчинення самогубства», – поінформували у поліції.
https://zhitomir-online.com/