![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 11 листопада близько 19.00 на 90 км автодороги Київ-Чоп, неподалік с. Царівки.Про це 12 листопада повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередньо, водій автомобіля «Mercedes Vito», 39-річний житель Пулинського району, рухаючись у напрямку м. Житомира, вчинив наїзд на жінку, яка перебігала проїжджу частину по пішохідному переходу.
У результаті ДТП пішохід отримала травми, від яких загинула на місці події.
Нині у рамках розпочатого кримінального провадження поліцейські встановлюють особу загиблої та обставини події.
Її прикмети: жінка віком близько 40 років, середньої тілобудови, зростом близько 165 см, волосся коротке русяве. Була одягнена у синю куртку з вишитими спереду квітами білого кольору, чорні штани, чорні кросівки з білими смугами.
Шановні громадяни, якщо ви були очевидцями цієї дорожньо-транспортної пригоди, проїздили повз і маєте записи з відеореєстратора або володієте інформацією щодо обставин події та про особу загиблої, просимо звернутися до Коростишівського відділу поліції за адресою вул. Різдвяна, 7 або за телефонами (04130) 5-06-40 чи 102.
https://zhitomir.life/