![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Цього разу у Кмитівській спецшколі-інтернаті Коростишівського району Житомирської області зафіксований спалах вірусного гепатиту А.
Про це 25 жовтня повідомив прес-центр управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.
Фахівці повідомляють, що при проведенні епідеміологічного розслідування в осередку контактних дітей обстежили на Ig M до HAV (антитіла до вірусу гепатиту А) по класах, в результаті чого було виявлено та госпіталізовано ще 17 хворих.
«Захворювання перебігає в легкому (5 осіб) та середньому (12 осіб) ступенях тяжкості. В епідемічному осередку встановлено медичне спостереження за контактними, проведена поточна та заключна дезінфекція. Протиепідемічні заходи в осередках тривають», – інформує УОЗ.
За матріалами сайту Житомир info http://www.zhitomir.info/