![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
За позовом Коростишівської місцевої прокуратури господарським судом Житомирської області розірвано договір оренди земельної ділянки площею 3,8 га, зобов’язано приватне підприємство повернути її до державної власності та сплатити 126 тис грн заборгованості з орендної плати.
Установлено, що у 2010 році Черняхівською райдержадміністрацією укладено із приватним підприємством договір оренди земельної ділянки площею 3,8 га вартістю 878 тис грн, на якій розташований гранітний кар’єр.Однак земельна ділянка, взята в оренду терміном на 19 років, тривалий час не використовувалася за призначенням, оскільки ще у 2015 році орендарю анульовано спеціальний дозвіл на користування надрами.
До того ж приватне підприємства, унаслідок неналежного виконання умов договору, заборгувало понад 126 тис грн орендної плати.
Прокуратурою вжито заходів представницького характеру з метою повернення до державної власності землі для видобування надр.
http://www.1.zt.ua/