![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Поліцейські радять батькам уважніше ставитись до організації дозвілля дітей та постійно контролювати їх розваги. 21 червня у Коростишівському районі 8-річна дівчинка утопилась у річці, послизнувшись на камені та впавши у воду. Про це повідомляють у поліції.
Близько 19.00 у с. Харитонівці група дітей гралися поблизу річки, переходячи її по камінцях під мостом. Одна з дівчаток, послизнувшись, не втрималась і впала у воду. Друзі намагались її витягти, однак їх сил виявилось замало, а сильна течія віднесла дитину на глибину. Допоки дорослі прибігли на крик про допомогу, дівчинка втопилась.
Поліцейські радять батькам уважніше ставитись до організації дозвілля дітей та постійно контролювати їх розваги. 21 червня у Коростишівському районі 8-річна дівчинка утопилась у річці, послизнувшись на камені та впавши у воду.
Про це повідомляють у поліції.
Близько 19.00 у с. Харитонівці група дітей гралися поблизу річки, переходячи її по камінцях під мостом. Одна з дівчаток, послизнувшись, не втрималась і впала у воду. Друзі намагались її витягти, однак їх сил виявилось замало, а сильна течія віднесла дитину на глибину. Допоки дорослі прибігли на крик про допомогу, дівчинка втопилась.