![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
До громадської приймальні народного депутата України Павла Дзюблика, яка знаходиться у м. Коростишів, звернулася мама військовослужбовця з нашого міста Світлана Вовченко з проханням допомогти бійцям 3-ої роти 11 окремої мотопіхотного батальйону “Київська Русь” у придбанні інструментів для ремонту техніки
Народний депутат України Павло Дзюблик зі свого боку надав матеріальну допомогу на придбання інструментів.
Також до підтримки наших бійців на Сході долучилися школярі загальноосвітньої школи №3 (7-Б ) м.Коростишів.