13 жовтня Павло Дзюблик працював у Малинському районі

Сьогодні відбулася позачергова зустріч народного депутата України Павла Дзюблика  з громадою села Слобідка Малинського району. Оскільки, перебуваючи у липні з робочою поїздкою в с.Гамарня, Павло Володимирович пообіцяв слобідській громаді обов’язково побувати у селі, то й дотримав слова. Мешканці села зібралися у затишній актовій залі місцевої школи, якій у цьому році було виділено 250 тисяч гривень  з дербюджету на реконструкцію котельні за сприяння депутата. Котельня працює, дрова на зиму заготовлено – ми перевірили (фото) – у школі дйсно тепло. Також у селян є проблеми з якісню питною водою (на території школи є стара свердловина, яку треба модернізувати та чистити, тож депутат пообіцяв зврнутися до прем”єр-міністра України Володимира.Гройсмана з пропозицією фінансування модернізції свердловини за державною програмою “Питна вода України”. Тобто, проблеми сільських громад вирішуються, якщо голови сільрад співпрацюють з депутатом та звертаються у відповідні інстанції. Хто стукає, тому відкривають.

        

Наступний пункт маршруту – село Гамарня, Малинський лісотехнічний коледж, куди нас запросили на Свято українського козацтва. Надзвичайно гарна благоустроєна доглянута територія коледжу зустріла усіма барвами осені. Два тижні тому лісоколедж відсвяткував своє 90-річчя. З цієї нагоди колективу Павло Дзюблик вручив почесну відзнаку Верховної Ради України. Студенти підготували святкову патріотичну програму. бо як сказав у своєму привітальному виступі директор лісоколеджу І.Д.Іванюк: “Хто не хоче годувати свою армію – годуватиме чужу. Хочеш миру – будь готовий до війни”.
Ми заглянули у Шевченківську світлицю, оновлений музей М.М.Миклухи-Маклая, побачили встановлені нещодавно силами колективу пам”ятники мечу Колесова, за допомогою якого висаджено мабуть добру половину лісів України, та Хрестителю Русі – князю Володимиру – талановиту роботу малинського скульптора Олега Демченка. Побачили місцевий спорткомплекс та двобої борців.

  
Цього року за сприяння нардепа районному ДЮСШ виділено 100 тисяч гривень, на які вже закуплено спортивне знаряддя для борців та ринг. Обладнання ще в дорозі.
Взагалі, видно, що у лісоколеджу сильний господар, який переймається проблемами закладу мабуть більше, ніж власними. Тому тут усюди порядок і доглянутість. Але також є проблеми і потреби громади, які треба вирішувати і задовільняти.

                  

Сьогодні разом з народним депутатом Павлом Дзюбликом  в ході робoчої поїздки відвідали будівельний майнданчик майбутнього міні-футбольногo поля для місцевих дітлахів та молоді у фабричному парку. Роботи вже почалися. За словами робочих-виконавців за 2 тижні комплекс буде готовий і зустріне перших футболістів. Отже і перші фото для історії. Триматимемо вас у курсі про хід виконання робіт.
На його будівництво виділено 1мільйон  370 тисяч  гривень з держбюджету та 27 тисяч гривень – з міського бюджету за умовами співфінансування.

  

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
1 2 9 dsc_0195
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031