24 квітня народний депутат Павло Дзюблик працював у Малині

На особистому прийомі громадян народним депутатом України Павлом Дзюбликом  було порушено чимало важливих для малинчан та мешканців району проблем. Люди звертаються не лише з питань лікування чи надання допомоги, пенсійного забезпечення і таке інше, а й готові узяти посильну фінансову участь у асфальтуванні дороги, яка проходить через мікрорайон і створює безліч проблем для мешканців вул.Машино-будівників.
Наразі дорога грейдерується, але в літній сезон через пил та великі вантажівки, які возять цією дорогою щебінку, дихати людям неможливо. Діти та дорослі регулярно хворіють на респираторні захворювання. Маємо колективне звернення з цієї проблеми.
Є питання до керівництва “Укрзалізниці”. Кількість вагонів електрички Коростень-Борщагівка зменшили з 8 до 6, а з травня планують взагалі залишити 4 вагони. Люди, які їдуть працювати до Києва, добираються на роботу у неможливих умовах, бо не вистачає не лише сидячих, а й стоячих місць. Через задуху і штовханину щодня котрогось з пасажирів через втрату свідомості з потягу знімає швидка допомога. Є й смертельні випадки. Окрім того, електричка ще й спізнюється, бо люди товчуться у тамбурі, не маючи змоги пройти у вагон, затримують рух потягу, знову ж таки, піддаючи ризику своє життя та здоров”я.
Малинчани пропонують збільшити кількість касирів, щоб кожен міг устигнути придбати квиток, а також поставити турнікети. Адже в “Укрзалізниці свої претензії до пасажирів – за кількістю придбаних квитків до Києва їздить лише 18-20 людей, саме через це і зменшують кількість вагонів, а ще планують взагалі прибрати касирів і зробити продаж квитків через Інтернет. Хоча за підрахунками самих малинчан щоранку на роботу до Києва їде не менше тисячі заробітчан з Малина.
Звернулася також молода породілля, яку не виписують з лікарні з новонародженою донькою через відсутність нормальних умов проживання. Перед пологами власник найманої квартири виставив вагітну жінку за поріг, а знайти пристойне житло з немовлям на руках у Малині зараз не дуже просто. Жінка з дитиною вже 2 місяці перебуває у лікарні. Сподівається на позитивне вирішення своєї проблеми.
Громада смт.Гранітне хоче добудувати храм і звертається до народного депутата за підтримкою.
Дитячому садочку №4 “Калинонька” потрібно міняти вікна та снігозатримувачі і водостоки.
Волонтер Батальону спеціального призначення НГУ “Донбас” Ярослав Дмитренко почав співпрацю з благодійним фондом “Дружини і матері учасників АТО”, отож має змогу запропонувати дітям атошників відпочинок по Україні та за кордоном, а також гуманітарну допомогу з Європи. Списки дітей учасників АТО по місту та району вже надіслані пану Ярославу, дякуємо за співпрацю.
Усі ці звернення узяті П.В.Дзюбликом на особистий контроль і будуть вирішуватись по мірі можливості

    

Далі в ході робочого візиту на Малинщину Павло Дзюблик відвідав Малинський центр дитячої та юнацької творчості.

І хоча керівник центру А.М.Буділовська озвучила чимало проблем і потреб дітей, які займаються у 50 гуртках (перш за все, це технічне забезпечення, комп”ютери, мікрофони, звукова апаратура, а також ремонт та реконструкція приміщення), все ж центр у дуже гарному стані. Збудовано внутрішній санвузол, замінено двері, облаштовано кілька кімнат для занять.
А творчість дітей викликає справжній подив і захоплення. Побували у шаховому гуртку, на занятті танцювальної групи, гуртку образотворчого мистецтва. Домовилися про проведення шахового турніра для юних шахістів в аналогічному центрі у Черняхові.

Наостанок відвідали норвезьку місію “Салем” на чолі з Надією Гостін, яка передала памперси та одяг для родин, які мають дітей-інвалідів та потребують нашої підтримки.

      

Нещодавно активістами ГО “Екологічна варта Житомирщини” було виявлено сітки у річці Візня поблизу с.Ворсівка Малинського району і це ще й під час режиму тиші!Саме тому Павло Дзюблик зустрівся зі школярами.
З’ясувалося, що серед браконьєрів – школярі місцевої школи.
Звісно, що заборонені знаряддя лову хлопцям ніхто не віддав. Натомість придбав юним риболовам вудки.
Ми повинні підтримувати хоббі наших дітей, але за потреби, як цього разу, пояснювати їм що можна робити, а що категорично заборонено.Сподіваємось, що цей урок матиме виховний момент і школярі зроблять висновки та не нищитимуть, а берегтимуть природу.

    

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
33 dsc09628-4 122 100_1508
Вересень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30