![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Одним із пріоритетних напрямків роботи Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді є робота з учасниками АТО та їх сім’ями.
Напередодні Дня захисника України фахівцями центру була проведена група взаємопідтримки під назвою «Стимул до успіху в мирному житті». Метою даного заходу було налагодити співпрацю з сім’ями учасників АТО, емоційно їх підтримати, поліпшити адаптацію в мирному житті.
Захід побудований з двох частин: перша частина – інформаційна, де соціальні партнери від Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів учасників АТО», управління праці та соціального захисті населення райдержадміністрації, міського центру зайнятості ознайомили з визначеними законодавством пільгами та допомогами для відповідних категорій сімей.
Друга частина групи взаємопідтримки – практична робота з медичним психологом Черниш Л.А.
Директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Лідія Гангалюк зазначила: «Ми намагалися створити атмосферу довіри та невимушеності. Надалі на такі зустрічі запрошуватимемо спеціалістів відповідно до побажань учасників».
http://malin-rda.gov.ua/