![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
1 квітня у Чоповицькій селищній ОТГ Малинського району введено в експлуатацію першу чергу системи вуличного відеонагляду центрі смт Чоповичі, спостереження проводиться цілодобово. Про це на своїй сторінці в соцмережі поінформував Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко.
«До кінця поточного року планується встановити більше 30 відеокамер на території всієї громади», – зазначив селищний голова. Заходи для забезпечення публічної безпеки і порядку та з метою посилення боротьби зі злочинністю на території ОТГ проводяться відповідно до рішення селищної ради 26 квітня 2017 року № 84 «Про встановлення засобів відеоспостереження для посилення контролю за станом правопорядку в громаді».