![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Щороку Павло Дзюблик стає Святим Миколаєм для діток учасників АТО, приносячи їм під новорічні свята довгоочікувані дарунки. Цей рік не став винятком, отож, під час новорічно-різдвяних вистав, які пройшли у великій залі Малинської райдержадміністрації діти учасників ООС (АТО) міста і району, а також Чоповицької ОТГ знову отримали солодкі новорічні подарунки від народного депутата України Павла Дзюблика.
Дітям потрібні казка і диво, а обов”язок дорослих – створити їх для дітлахів. А ще усі діти дуже люблять солодощі. Сподіваюся, ми усі разом добре впоралися з цим завданням.