![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Це доводять студентки Малинського лісоколеджу, які мають бажання розвиватися і грати в цю незвичайну гру.
Напередодні жіночого весняного свята – Дня 8 Березня, за ініціативи районної федерації футболу та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбулися змагання з міні-футболу між вихованками Малинського лісотехнічного коледжу.
Чоловіки дружно підтримали учасниць змагань, а районна федерація футболу приготувала спеціальний приз – надзвичайний торт. Також вітання та подарунки отримала кожна футболістка від начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлани Барановської.
http://malin-rda.gov.ua/