![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Прокуратура Житомирської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди головою сільської ради, що в Малинському районі.
За клопотанням, погодженим із процесуальним керівником прокуратури області, у п’ятницю, 8 вересня 2017 року, ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира посадовцю обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту тривалістю 60 діб.
Органи досудового розслідування не погоджуються із ухвалою суду першої інстанції, вирішується питання про її оскарження в апеляційному порядку та щодо обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Також, ухвалою суду голову сільської ради відсторонено від посади.
Напердодні посадовця було затримано під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США, за які він пообіцяв посприяти у видачі рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо виділення у приватну власність 0,25 га землі.
Наразі у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.
http://www.1.zt.ua/