Голова Малинської РДА,щоб отримувати пенсію, зробив для себе та членів своєї родини інвалідність І групи

Голова Малинської РДА Житомирської області Дмитро Кисельчук має інвалідність 1-ї групи у віці 36 років. При цьому він постійно займається активними видами спорту та систематично вживає алкоголь. Аналогічні групи інвалідності мають члени родини Дмитра Кисельчука, що може свідчити про фіктивність надання інвалідності з метою отримання пенсії та неправомірного власного збагачення. Про це повідомляє джерело у Житомирській обласній державній адміністрації. Інформує  FromUA News.

1 серпня 2017 року Малинську РДА очолив наймолодший на теренах Житомирської області керівник, інвалід першої групи  Дмитро Кисельчук. У нічим не примітній біографії посадовця, опублікованій на сайті Малинської РДА, важко вгледіти, де ж так серйозно травмувався молодий чоловік разом з дружиною та її сестрою окрім, хіба що, як на посаді директора Малинської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яку він очолював з 2001 по 2011 роки. Мабуть, там і отримав «важкі поранення» молодий і амбітний керівник.

Нагадаємо, що залежно від ступеня розладу функцій організму та обмеження життєдіяльності особі, визнаній інвалідом, встановлюється перша, друга чи третя група інвалідності.

Після прийняття Закону “Про реабілітацію інвалідів в Україні” перша група поділяється  на А і Б залежно від ступеню втрати здоров’я  інваліда  та обсягів потреби в постійному сторонньому догляді  або нагляді.

До підгрупи А першої групи інвалідності відносяться особи з виключно високим ступенем втрати здоров’я, надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду, допомоги або нагляду інших осіб, які фактично не здатні до самообслуговування. До підгрупи Б першої групи інвалідності відносяться особи з високим ступеням втрати здоров’я значною залежністю від інших осіб у забезпеченні життєвоважливих соціально-побутових функцій і які частково здатні до виконання окремих елементів самообслуговування.

Отже, виникає питання, як людина, що потребує сторонньої допомоги і догляду після втрати здоров’я, змогла самотужки працювати і в податковій, і центрі надання адміністративних послуг на керівних посадах і, навіть, бути секретарем Малинської міськради? Попри інвалідність і вимогу сторонньої допомоги:, Дмитро та Інна Кисельчуки народили та виховують трьох дітей, дружина займається бізнесом, мають три автомобілі, земельні ділянки та нерухомість.

За інформацією джерела, матеріали щодо фейкової інвалідності вже розглядаються правоохоронцями, а сам Дмитро Кисельчук у терміновому порядку намагається “зачистити” оригінали документів із засідання медичної комісії.

http://zhitomir.today/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 27 p1010265 100_1060
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930