![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У ці святкові дні, коли надворі вирує новорічно-різдвяна метушня, а у повітрі витає надія на усе найкраще, варто подбати й про важливу благородну справу – допомогу ближньому.
Цьогоріч народний депутат України Павло Дзюблик потурбувався про обділені долею родини. Завдяки благодійному фонду Павла Дзюблика та БФ “Відкрите серце” 86 сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах з Малина та Малинського району з нагоди новорічно-різдвяних свят отримали продуктові набори.
Цими днями спільно з представником з Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді помічник депутата Максименко І.В. відвідав сім’ї, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.
Враження не найкращі. Сумно, що людям доводиться жити в жахливих умовах, навіть часом не жити, а виживати… І, на жаль, на те є ціла низка причин, які спровокували проблеми сімейного життя, і з якими члени родини не можуть впоратися самостійно…
Але благодійний жест з боку депутата, без сумніву, подарував цим сім’ям частинку тепла, добра і віри в краще майбутнє.
Новорічні подарунки від депутата вже традиційно отримують цього року й діти учасників АТО.