![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Одразу двоє представників Житомирщини потрапили на п’єдесталі чемпіонату України з веллошосе, який нещодавно відбувся в Буковелі. Малинчанка Тетяна Рябченко фінішувала другою у груповій гонці на 90 кілометровій дистанції (5 кіл по 18 кілометрів), програвши лідерці Євгенії Висоцькій всіього п’ять сотих секунди. Інша наша спортсменка Ольга Шекель була третьою.
Як повідомляє прес-служба Федерації велосипедного спорту України, на третьому колі Висоцька і Рябченко відірвалися від усіх переслідувачів. У минулому році Висоцької вдалося виїхати від Рябченко на останньому підйомі і фінішувати в гордій самоті. Але на цей раз Тетяна зуміла відповісти на всі атаки досвідченої Висоцької і на вершині підйому вони були разом. Так удвох вони і приїхали на фініш, але саме Висоцька краще увійшла в останній поворот. Це і принесло їй перемогу.
Чемпіонат України. Результати групової гонки у жінок
Євгенія Висоцька (Одеська обл.) – 3:27:45
Тетяна Рябченко (Житомирська обл.) + 0.05
Ольга Шекель (Житомирська обл.) +4: 05
Втім, за словами Тетяни Рябченко не все на фініші було так однозначно:
– Перед фінішем Євгенія Висоцька займалася кросингом, перекривала мені траєкторію, я не могла її обійти ні праворуч, ні ліворуч. Нехай судді вирішують, було це в рамках правил чи ні. А так гонкою я задоволена. На відміну від минулого року, коли вона уїхала від мене на фінішному підйомі, в цей раз я зуміла втриматися. Висоцька – сильна гірська гонщиця, але і я не слабка. Хоча насправді я зараз ще не в 100% готовності. Планую бути на піку десь через тиждень, коли вийду на старт жіночій версії Джиро д’Італія. Я вже кілька разів була там 12-й, в цей раз твердо має намір потрапити в ТОП-10 загального заліку. Що стосується чемпіонату України в Буковелі, то траса, дійсно, дуже складна. На жодному національному чемпіонаті в Європі немає таких трас. Коли я повертаюся в свою команду (Тетяна Рябченко з цього року виступає за бельгійську команду Lensworld – Kuota – прим.) і розповідаю, які підйоми нам доводиться долати, причому по 5-6 разів, то вони перебувають просто в шоці від цього.
http://zhitomir-online.com/