![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Біля Пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій відбувся мітинг-реквієм за участі громадськості. До присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Гордієнко: «…Пом’янімо сьогодні тих великомучеників нашої важкої історії. Мільйони українців – ціна небаченого в історії людської цивілізації Голодомору. Порох мільйонів наших співвітчизників стукає в наші серця, їх ніхто не судив – отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім вас із нами. Це наша історія, і ми повинні знати і пам’ятати її».
Дійсно, голодомор не обійшов і наш Малинський край. Під час цих трагічних років найбільш постраждали села Чоповичі, Будо-Вороб’ї, Дуброва, Ялцівка, Нові Вороб’ї, Ворсівка. Тяжко переживав голодні роки і Малин. На мітингу були присутні й учні п’ятої міської школи. Окремі з них проникливо читали вірші про те, як від голодної смерті одночасно обривалися тисячі людських життів. Отець Олег, настоятель Свято-Успенської церки відслужив панахиду за нашими загиблими земляками. До Пам’ятного знаку лягли живі квіти, а малинчани запалили свічки пам’яті.
Малинська міська рада