![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У період з 25 квітня по 8 травня 2017 року працівниками Малинського відділення поліції проводиться операція під назвою «Нагляд».
Під час проведення даних заходів дільничні офіцери відділення поліції перевіряють раніше судимих осіб, які перебувають на профілактичних обліках у Малинському ВП. З даною категорією осіб проводяться профілактичні бесіди з метою недопущення ними в подальшому скоєння злочинів та правопорушень.
Як свідчить статистика, більшість злочинів скоюють раніше судимі особи, які звільнилися з місць позбавлення волі та не стали на шлях виправлення. У зв’язку з цим на території міста Малина та Малинського району нині проводиться операція “Нагляд”. Її мета – вжиття додаткових заходів щодо адміністративного нагляду за особами, які звільнені з місць позбавлення волі, підвищення рівня індивідуально-попереджувальної роботи з раніше судимими особами.
На даний час на обліку в Малинському відділенні поліції перебуває:
– 68 осіб звільнених з місць позбавлення волі ( з яких відносно 7-ми відповідно до рішень суду встановлено адміністративний нагляд та 26, які формально підпадають під дію адміністративного нагляду);
– 92 умовно–засуджених осіб, покарання яких не пов’язано з позбавленням волі.
Малинське відділення поліції