![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Нещодавно народний депутат Павло Дзюблик з робочим візитом відвідав Малинський район. Мав робочу зустріч з громадою села Гамарня, яка відбулася при Малинському лісотехнічному коледжі.Попри ряд озвучених проблем у селі та конкретних претензій жителів до свого сільського голови (наступна зустріч відбудеться саме при сільській раді, так як місцевий очільник так і не з’явився цього дня у коледжі.Не можна не відмітити чудовий заклад освіти, який став для народного депутата справжнім відкриттям. Історія Малинського лісотехнічного коледжу надзвичайно цікава, а сучасна матеріально-технічна база, викладацький колектив не залишать нікого байдужими. Саме це і є запорукою успіху коледжу та його популярності серед абітурієнтів. І все це збережено та примножено завдяки директору закладу освіти – Іванюку Ігору Дмитровичу.
Домовилися про співпрацю, так як на базі коледжу готують фахівців та перспективних молодих нуковців, які є такими потрібними при реформуванні лісової галузі, її збереженні та відновленні.
Павло Дзюблик щиро радий такій ініціативі, так як є очільником профільного Підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Вразив його і історико-культурний комплекс на території закладу, зокрема експозиції з історії України, українського побуту, лісової промисловості, а також гордість коледжу-комплекс, присвячений життєдіяльності Миклухо Маклая.
«Раджу кожному побувати тут, приємні враження-гарантую!»-поділився враженнями Павло Дзюблик.
Також Павло Ддзюблик працював у селах Різня, Гранітне, Українка, Любовичі, Будо- Вороб’ї, Гамарня.